Ακολουθούν αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές και οι αγώνες που θα δώσουν οι ομάδες μας:

Α.Ε ΕΥΟΣΜΟΥ (Α1 κατηγορία) 

1οςγύρος

1ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ποσειδώνας Καλαμαριάς

2ηαγωνιστική: ΠΑΟ Ξυλούπολης – Α.Ε Ευόσμου

3ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ιωνικός

4ηαγωνιστική: Ιάσων Αυγής – Α.Ε Ευόσμου

5ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ολυμπιακός Κυμίνων

6ηαγωνιστική: Φοίνικας Πολίχνης – Α.Ε Ευόσμου

7ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ηρακλής Αμπελοκήπων

8ηαγωνιστική: ΠΑΟ Κουφαλίων – Α.Ε Ευόσμου

9ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– ΠΑΟΝ Επιβατών

10ηαγωνιστική: ΑΠΕ Λαγκαδά – Α.Ε Ευόσμου

11ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– ΑΟ Καρδίας

12ηαγωνιστική: Εθνικός Σοχού – Α.Ε Ευόσμου

13ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ομόνοια Σίνδου

14ηαγωνιστική: Παύλος Μελάς – Α.Ε Ευόσμου

15ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Καμπανιακός

16ηαγωνιστική: Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Α.Ε Ευόσμου

17ηαγωνιστική: ΡΕΠΟ

2οςγύρος

18ηαγωνιστική: Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Α.Ε Ευόσμου

19ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– ΠΑΟ Ξυλούπολης

20ηαγωνιστική: Ιωνικός – Α.Ε Ευόσμου

21ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Ιάσων Αυγής

22ηαγωνιστική: Ολυμπιακός Κυμίνων – Α.Ε Ευόσμου

23ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Φοίνικας Πολίχνης

24ηαγωνιστική: Ηρακλής Αμπελοκήπων – Α.Ε Ευόσμου

25ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– ΠΑΟ Κουφαλίων

26ηαγωνιστική: ΠΑΟΝ Επιβατών – Α.Ε Ευόσμου

27ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– ΑΠΕ Λαγκαδά

28ηαγωνιστική: ΑΟ Καρδίας – Α.Ε Ευόσμου

29ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Εθνικός Σοχού

30ηαγωνιστική: Ομόνοια Σίνδου – Α.Ε Ευόσμου

31ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Παύλος Μελάς

32ηαγωνιστική: Καμπανιακός – Α.Ε Ευόσμου

33ηαγωνιστική: Α.Ε Ευόσμου– Αναγέννηση Χαλκηδόνας

34ηαγωνιστική: ΡΕΠΟ

 

Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου (Α’ κατηγορία/ 1οςόμιλος)

1οςγύρος

1ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου – Μελιτέας

2ηαγωνιστική: Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

3ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Ελευθεριακός

4ηαγωνιστική: Α.Ε Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

5ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Κανονιέρηδες

6ηαγωνιστική: Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

7ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Μακεδονικός Γέφυρας

8ηαγωνιστική: Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

9ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Αχιλλέας Τριανδρίας

10ηαγωνιστική: Δόξα Αγ. Παύλου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

11ηαγωνιστική:Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Αστέρας Αμπελοκήπων

12ηαγωνιστική: Μ. Αλ. Καλοχωρίου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

13ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Αίας Ευόσμου

14ηαγωνιστική: ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

15ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

 

2οςγύρος

16ηαγωνιστική: Μελιτέας – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

17ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου

18ηαγωνιστική: Ελευθεριακός – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

19ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Α.Ε Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη

20ηαγωνιστική: Κανονιέρηδες – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

21ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Δόξα Ρετζικίου

22ηαγωνιστική: Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

23ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

24ηαγωνιστική: Αχιλλέας Τριανδρίας – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

25ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Δόξα Αγ. Παύλου

26ηαγωνιστική: Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

27ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– Μ. Αλ. Καλοχωρίου

28ηαγωνιστική: Αίας Ευόσμου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου

29ηαγωνιστική: Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου– ΜΑΣ Αγχιάλου

30ηαγωνιστική: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου